Dowiedz się jak w trzech krokach wykonać ankietę w WAPRO Mobile na urządzeniu z Androidem.

Ankiety przypisane do pracownika możemy wykonać z menu głównego „Ankiety” natomiast przypisane do kontrahenta wykonujemy z karty kontrahenta dostępnej podczas wizyty.

Wypełnienie ankiety składa się z trzech kroków:

  1. Wybór ankiety
  2. Na liście ankiet dostępne są mechanizmy filtrowania i sortowania, ułatwiające dotarcie do poszukiwanej ankiety, sortowanie po wybranym kryterium oraz wyszukiwanie po części nazwy.

2. Oznaczenie odpowiedzi

Każda ankieta posiada zdefiniowane pytania i możliwe do udzielenie odpowiedzi, zgodnie z zamysłem projektującego ankietę. Udzielając odpowiedzi możemy się spodziewać kolejnych zagnieżdżonych pytań następujących po udzieleniu odpowiedzi określonego typu.

Odpowiedzi mogą dopuszczać udzielenie jednej lub wielu odpowiedzi na wybrane pytania, w zależności od wskazania typu podczas konstruowania ankiety.

Szczególnym typem odpowiedzi jest zdjęcie, które umożliwia dołączenie fotografii wykonanej aparatem urządzenia mobilnego.

3. Zapisanie ankiety

Ankieta po zapisaniu otrzymuje status ‘Gotowa’ i podczas pierwszej replikacji urządzenia trafia do Konsoli zarządzającej. Możliwość dalszej edycji zapisanych ankiet zależy od nadanych uprawnień użytkownikom.

Filmy
instruktażowe

Pytania
i odpowiedzi

Menedżer
radzi

Nasze
szkolenia

POZOSTAŁE PORADY MENEDŻERA: