Rodzaje szkoleń

W opinii szerokiej rzeszy odbiorców naszych produktów, programy WAPRO ERP są przyjazne w użytkowaniu. Jednak jak każdy nowy produkt wymagają zapoznania się z ich obsługą. Możecie to Państwo zrobić samodzielnie i powoli opanowywać poszczególne funkcje. My natomiast mamy dla Was propozycję, byście stali się ekspertami oprogramowania od razu.

szkolenia_platne_zdalne

Szkolenia
płatne zdalne

Szkolenia zdalne stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie WAPRO ERP szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych szkoleniowców. Forma zdalna pozwala na dostęp do wiedzy przekazywanej na szkoleniu bez konieczności przyjeżdżania do siedziby WAPRO ERP, a co za tym idzie bez tracenia czasu na dojazd i ponoszenia kosztów przejazdu i zakwaterowania.
Do uczestnictwa w szkolenia wystarcza komputer z dostępem do Internetu i głośnikami lub słuchawkami. Szkolenia zdalne mają formę wykładów połączonych z sesjami pytań i odpowiedzi. Liczba miejsc w każdej z grup jest ograniczona dla zapewnienia wysokiej dostępności szkoleniowca podczas sesji pytań i odpowiedzi. Szkolenia zdalne rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają około 6h.
webinar

Bezpłatne webinaria

Organizowane są zarówno webinaria z zakresu poszczególnych programów WAPRO ERP jak i webinaria przekrojowe - tematyczne.

Celem webinariów jest zaprezentowanie ogólnej charakterystyki produktów oraz zarysu ich kluczowych funkcjonalności.

Prezentacje te realizowane są zdalnie, wymagane jest posiadanie przez Klienta komputera wraz z głośnikami lub słuchawkami oraz dostępem do internetu. Webinaria rozpoczynają się o godzinie 10.00 a czas ich trwania wynosi 1-1,5h.

szkolenia_partnerow (1)

Szkolenia partnerów

Szkolenia dla użytkowników oprogramowania WAPRO ERP prowadzone są również przez naszych Partnerów na terenie całego kraju.

Szkolenia dotyczą programów WAPRO Mag, WAPRO Best, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir i WAPRO Gang i prowadzone są przez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników.

Miejsce szkolenia:

Sosnowiec

X-COM
ul. Góralska 15 G
41-200 Sosnowiec

Najbliższe terminy:

szkolenia_dla_firm (1)

Szkolenia na zamówienie firm

Organizujemy szkolenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W takich przypadkach wspólnie z Klientem ustalamy zakres tematyczny szkolenia.

Ze szkoleń takich skorzystały już między innymi takie firmy jak: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Commercial Union i PTK Centertel.

Jesteś zainteresowany dedykowanym szkoleniem WAPRO ERP dla firm?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę na zamówienie dla firm.

szkolenia_indywidualne (1)

Szkolenia indywidualne

Na Państwa życzenie przeprowadzimy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników, np. Głównych Księgowych, pracowników działów księgowości, kadr, płac itp.

Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika Państwa firmy przy czym zakres takich szkoleń ustalony jest wspólnie z Państwem.

Jesteś zainteresowany indywidualnym szkoleniem WAPRO ERP?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o indywidualną ofertę szkoleniową.

Zakres szkoleń

Organizujemy szkolenia płatne stacjonarne, szkolenia płatne zdalne oraz bezpłatne webinaria dla poszczególnych produktów. Zapoznaj się z zakresem i programem oferowanych szkoleń.

Szkolenia zdalne

Webinaria

Sprawdź pozostałe usługi wsparcia!