Czy chciałbyś zautomatyzować swoją pracę w zakresie obsługi aukcji Allegro ?
Czy chciałbyś, aby zakupione towary poprzez aukcje automatycznie generowały zamówienia w Twoim WAPRO Mag ?
Czy chciałbyś zarządzać swoją sprzedażą w jednym miejscu?
Czy brakuje Ci w systemie magazynowym informacji o aukcjach?
Czy chciałbyś na bieżąco aktualizować stan sprzedawanego towaru w swoich aukcjach allegro?

Odpowiedzią na wszystkie powyższe pytania jest platforma sprzedaży internetowej WAPRO B2C dostępna teraz w promocji za jedyne 1188 zł rocznie . To zaledwie 99 zł miesięcznie.

Za pomocą platformy WAPRO B2C możesz wykonać integrację swojego konta allegro z systemem sprzedaży internetowej WAPRO B2C a tym samym ze swoim oprogramowaniem magazynowym WAPRO Mag.

Podczas konfiguracji procesu integracji możesz wykonać przypisanie swoich kategorii sprzedaży z odpowiednimi kategoriami allegro, aby sprzedawane towary zostały automatycznie odpowiednio sklasyfikowane w portalu
aukcyjnym.

Dodatkowym ułatwieniem są szablony aukcji, z których użytkownik może skorzystać podczas dodawania produktów na aukcje, szablony mogą być tworzone w wielu językach w zależności jakie języki użytkownik zdefiniował w swoim sklepie internetowym WAPRO abStore B2C. W ramach szablonu użytkownik ma do dyspozycji parametry konfiguracyjne,  które podczas aukcji produkcyjnej będą dynamicznie zamieniane na odpowiednie wartości. Takim parametrem mogą być Nazwy kategorii, adresy URL zdjęć produktów czy chociażby szacowany czas realizacji. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu podczas wielokrotnego wystawiania aukcji.

W szablonach można podpinać zdjęcia, które docelowo mogą być publikowane w aukcji, ważne jest jednak to, że zdjęcia są przechowywane w zasobach platformy WAPRO B2C dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach publikacji dodatkowych zdjęć w aukcjach, które jak wiadomo są bardzo istotne z punktu widzenia kupującego. Oczywiście zdjęcia produktów mogą być automatycznie przesłane do platformy WAPRO B2C z WAPRO Mag!

Kolejnym istotnym elementem jest utworzenie profilu aukcji, do którego można przypisać wszystkie parametry aukcji począwszy szablonu wyglądu aukcji, poprzez czas trwania, ceny czy parametry metod dostawy i ich koszty. W momencie wystawienia aukcji trafiają one na listę aukcji widoczną w sklepie WAPRO B2C w kokpicie zarządzania, użytkownik może na bieżąco obserwować status danej aukcji, widać jakie są zdefiniowane ceny danego towaru czy też ile ofert zostało złożone w danej aukcji. Lista może być filtrowana przez co użytkownik może szybko odnaleźć interesujące go informacje o wybranych aukcjach.

Jeżeli klient dokona zakupu na aukcji wybranego produktu, WAPRO B2C prześle informację o wygranej aukcji w postaci zamówienia wraz z danymi klienta. Niczego nie trzeba wprowadzać ręcznie w WAPRO Magu. Dzięki temu możemy zredukować znacząco czas dostawy towaru dla klienta co przekłada się na lepsze postrzeganie Państwa jako sprzedawcy na allegro. Publikując zawsze aktualne stany unikacie Państwo zbędnych niedomówień w sytuacji kiedy towar w międzyczasie zostanie sprzedany w sklepie stacjonarnym, a inny użytkownik kupi go za pomocą aukcji.

Jak widać korzyści płynące z wykorzystania funkcji integracji platformy e-commerce WAPRO B2C z portalem Allegro oraz systemem sprzedaży WAPRO Mag są bardzo duże przez co można zwiększyć grono swoich klientów, usprawnić procesy sprzedażowe czy w ostatecznym rozrachunku zwiększyć zyski i zredukować koszty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z funkcjami platformy WAPRO B2C.

Filmy
instruktażowe

Pytania
i odpowiedzi

Menedżer
radzi

Nasze
szkolenia

POZOSTAŁE PORADY MENEDŻERA: